Odkażanie z koronawirusa COVID-19

Nasza firma posiada certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegów zamgławiania w zakładach opieki zdrowotnej, budynkach użyteczności publicznej i w mieszkniach z zagrożeniem od koronawirusa SARS-CoV-2.

Odkażanie z koronawirusa COVID-19 Łódź, Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Odkażanie z koronawirusa COVID-19 szybko i skutecznie

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji „DUDER” Grzegorz Dudkowski w obliczu szerzącej się epidemii związanej z pojawieniem się koronawirusa COVID-19 niezwykle ważne są skuteczne sposoby dezynfekcji pomieszczeń, biur, mieszkań, pomieszczeń w placówkach medycznych i instytucjach publicznych, szkołach, poczekalniach, salonach SPA, hotelach i urzędach. Jedną z takich metod jest zamgławianie pomieszczeń, co pomaga zlikwidować wirusy, ale również bakterie czy grzyby.
Zamgławianie polega na rozpylaniu preparatu dezynfekującego bezpiecznymi środkami biobójczymi pod dużym ciśnieniem i w niskiej temperaturze, za pomocą specjalistycznych narzędzi. Po wykonaniu usługi, pomieszczenia są wolne od wirusów, grzybów, drobnoustrojów i roztoczy. Metoda dezynfekcji przez zamgławianie pozwala dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków pomieszczeń i pozwala na oczyszczenie takich jak materiałowe obicia mebli, szczeliny w podłogach, żaluzjach itp.
Środki dezynfekujące, których używamy są w 100% biodegradowalne i nie powodują korozji. Są to też środki bezwonne. Spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie.
Zamgławianie biur i innych pomieszczeń to skuteczny sposób walki z koronawirusem COVID-19. Wystarczy regularnie przeprowadzać operację dezynfekcji poza godzinami pracy biura, aby znacząco zmniejszyć transmisję zakażeń SARS-CoV-2. W celu przygotowania oferty dezynfekcji koronawirusa COVID-19, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji „DUDER” Grzegorz Dudkowski. Zadzwoń pod numer +48 881 400 401 lub prześlij zapytanie na adres e-mail duder@duder.eu

Co to jest koronawirus COVID-19

Jak podaje WHO, koronawirusy to duża rodzina wirusów, które prowadzą do różnorakich chorób. Począwszy od klasycznego przeziębienia, poprzez poważniejsze choroby, jak zespół oddechowy czy ciężka niewydolność oddechowa (SARS). Koronawirus jest nowym szczepem, który wcześniej nie został zidentyfikowany u ludzi. Na koniec grudnia 2019 r. Biuro Krajowe WHO w Chinach zostało poinformowane o przypadkach zapalenia płuc o nieznanym podłożu. Wykryto je w Wuhan City w Chinach. Dopiero 7. stycznia 2020 r. zidentyfikowano koronawirusa, jako wirusa sprawczego. Narodowa Komisja Zdrowia w Chinach poinformowała, iż umiejętność rozprzestrzeniania się koronawirusa jest coraz silniejsza. Jak dodają naukowcy, wirus może być przenoszony na kolejne osoby nawet w czasie inkubacji, który trwa dwa tygodnie. W praktyce oznacza to, iż mimo braku objawów można zarażać inne osoby.

Odkażanie z koronawirusa COVID-19 hal i magazynów, biur i miejsc publicznych, zawsze szybko solidnie i skutecznie

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, oferujemy usługi specjalistyczne w zakresie dezynfekcji strefy wejścia do biura, siłowni, sklepu lub magazynu oraz dezynfekcję całej powierzchni lokalu poprzez ozonowanie, lub zamgławianie ULV, na preferencyjnych warunkach.

Standardowy pakiet ochronny zawiera:

Usługę dezynfekcji środkiem wirusobójczym strefy wejścia klasyczną metodą natryskową (powierzchnie zmywalne zatem w przypadku wykładziny dywanowej proponujemy przykrycie wydzielonej części wejścia odpowiednio dobraną wykładziną PCV) jednocześnie dezynfekujemy m.in blaty stołów, włączniki światła, poręcze siedzeń, klamki i uchwyty w drzwiach i meblach znajdujących się w strefie wejścia.
Usługę dezynfekcji całej powierzchni lokalu poprzez ozonowanie z certyfikatem potwierdzającym uzyskane parametry stężenia ozonu.
W lokalach typu fitness, siłownia, magazyny zalecamy zamgławianie ULV z użyciem certyfikowanego środka biobójczego.

Zakres i częstotliwość ww. usług zostanie dla Państwa dostosowany indywidualnie zależnie od potrzeb i pożądanych warunków bezpieczeństwa sanitarnego. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.
Telefon kontaktowy: +48 881-400-401
Email: duder@duder.eu

>